Pohádky a Večerníčky online

4. února 2012 v 17:19 | janko
Známé a tradiční dětské pohádky můžete online sledovat na těchto stránkách. Z pohádek a večerníčků děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě. Web pohádky a večerníky vám nabízí množství pohádek a večerníčků online. A nejen to! Nabízíme vám více jak 100 dětských písniček z večerníčků a pohádek, které určitě dobře znáte. Animované i hrané pohádky pro kluky i holčičky - stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.
Na pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka se bude stále zvětšovat.
Všechny pohádky a večerníčky jsou zdarma, nemusíte nic platit a nemusíte se registrovat. Jednoduše vyberte pohádku, večerníček nebo písníčku, klikněte a sledujte nebo poslouchejte. www.pohadky-vecernicky.eu jsou tu pro vaše pohodlí a oddych. Užívejte si to.
Pro prohlížení pohádek klikněte >>> ZDE <<<

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Honza Honza | Web | 15. dubna 2015 v 12:14 | Reagovat

Super pohadky a vecernicky pro deti jsou na strance http://www.veselepohadky.cz/kategorie/vecernicky/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama